Elektrik proje ve taahhüt konusunda uzman ekibimiz ve iş anlayışımzla, hızlı ve güvenilir çözüm sunan firmamız 2006'da kurulmuştur. Yıllara dayanan tecrübemizle alçak gerilim ve yüksek gerilime dair her türlü elektrik ve elektronik işlerinde alnıızın akıyla işlerin üstesinden gelmeyi başardık. Şimdi hedefimizde yeni projeler ve yeni işler var!... Şimdi bizden destek alın ve arkanıza yaslanın. Çünkü biz bu işte uzmanız!..

TARİHÇE

Elektrik proje ve taahhüt konusunda uzman ekibimiz ve iş anlayışımzla, hızlı ve güvenilir çözüm sunan firmamız 2006'da kurulmuştur. Şahıs firması olarak faaliyet göztermeye başlayan firmamız 2014 yılında Elk Ofis Elektrik proje Danışmanlık Hizmetleri Ltd.Şti Ünvanını Almıştır.

Bugüne kadar ele aldığı projelerde kuvvetli akım ve zayıf akım işlerinde tecrübe ve deneyimini arttırarak sahasında aranan elektrik proje ve taahhüt firmalarından biri olmuştur. 

MİSYON

Elektrik sektöründe aranan ve güvenilir bir firma olmaktır.

VİZYON

Ülke ekonomisine en uygun ve elverişli çalışma koşulları hedefiyle maksimum düzeyde fayda sağlarken, çalışanları ile birlikte en iyi üretimi sunmaktır.